11.Yılımızı Kutluyoruz & 11 Taksit Fırsatı

Lider Matematik Kursu

Matematik Özel Ders Ankara

TYT MATEMATİK ÖZEL DERS

TYT Matematik Kursu

tyt ayt matematik kursu, tyt ayt matematik özel ders

TYT Matematik Özel Ders Ankara öğrencilerimiz için butik gruplarda en baştan başlanarak konu anlatımı & soru çözümü yapılmaktadır. (Mat 1-2 ve Geometri) Birebir ve Grup Programları uygulanır. Gruplar maksimum 12 kişiliktir.


Tyt Ayt Matematik Türkçe Kursu

ankara tyt ayt matematik kursu, tyt ayt türkçe kursu

YKS düzenlemelerinden sonra Matematik ile birlikte Türkçe dersinin önemi oldukça artmıştır. Tyt Matematik Türkçe kursları ayrı ayrı veya beraber verilir. 

Sıfır Matematik Kampı

tyt matematik konuları, tyt matematik özel ders

Matematik temeli olmayan öğrencilerimiz için ön hazırlık birebir özel ders paketleri hazırlanmaktadır. Sene boyunca birebir özel ders programları kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Üniversite Hazırlık Önerileri

Şu anda ne durumdayım? Kalan zamanı nasıl kullanacağım?

Değerli Öğrencilerimiz,


Mesleğimizi belirleyecek bir sınav ile karşı karşıyayız. Hepimizin hedefleri,hayalleri,bu zamana kadar aldığımız eğitim kalitesi çoğunlukla farklı. Kendimize belirlediğimiz hedef doğrultusunda nasıl bir planlamamız olduğu çok önemli. Bu noktada kendimize sormamız gereken bazı sorular var.


Önümdeki sınava kadar hazırlanacağım ne kadar vakit var?

Şu anki durumum ne?

Bana uygun kurs hangisi?

Tıp Fakültesi mi istiyorum? 

Eşit Ağırlık öğrencisiyim Hukuk mu yoksa Psikoloji mi?

İstediğim bölümün sıralaması için hangi tempoda çalışmalıyım?


Bizden öncekiler nasıl başardıysa biz de başarabiliriz. Ancak ÇOK ÇALIŞARAK...


Son yıllarda Matematik ve Türkçe en önemli dersler haline geldi. Hangi bölümü hedeflersek hedefleyelim ilk aşamada bu dersleri mutlaka elimizden geldiğince halletmemiz şart. İşin aslında kolay yanı burası. Kaliteli bir Tyt Ayt Kursu bulunduktan sonra hedefi belirlemek gerekiyor. Tyt matematik özel ders olarak mı alınacak? Veya Gruplar halinde mi? Bunu kurs tecrübesi ile hocalarımıza danışacağız.


Bunun yanında gerçekçi olup samimiyetle bu işe dört elle sarılmamız gerekiyor. İmkanlar doğrultusunda destek alarak, internet üzerinden video dersler izleyerek, yolda geçirdiğimiz zamanı cep kitapları olsun, ses kayıtları olsun ders notlarıyla değerlendirmek gerekiyor. Yemek yerken dahi gereğinden fazla oyalanmak, derse daha geç başlamak inanın kendimizi kandırarak, kendi zamanımızı heba etmekten başka bir şey değil.


Sınava kadar olan zamanımızı göz önünde bulundurarak bir program ve strateji belirleyelim, ders çalışma saatlerimizi uygun şekilde bölüştürelim.


Bu programa da uymaya çalışalım.Unutmayalım ki ne kadar disiplinli ve verimli çalışırsak karşılığını o kadar fazla alırız.


Başarılar :)
Ankara Tyt Ayt Kursu
Ankara Tyt Ayt Kursu